Our range of products include lacy affair panty, grace well brief panty(bcpbk11), tease 2 please hipster/ full brief panty( bcpbs11), sea oath panty, aqua affair panty and aqua pop panty.
₹ 329 / Piece Get Latest Price
| Type | Thong |
| Pattern | Printed |
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Waistband | Elastic |
| Fabric | Nylon Spandex |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 130 mm |
| Brand | BASIICS By La Intimo |
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Waistband | Elasticated |
| Type | Bikini |
₹ 167 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Cotton 95% + Spandex 5% |
| Brand | BASIICS By La Intimo |
| Size | S, M, L, XL |
| Type | Full Brief/Hipster |
| Weight | 80 gm |
| Length | 130 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Width | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
| Type | Thong |
| Fabric | Polyester Spandex |
| Height | 50 mm |
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Type | Bikini Brief |
| Fabric | Nylon Spandex |
| Waistband | Elastic |
₹ 359 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Height | 50 mm |
| Type | Brief |
| Fabric | Nylon Spandex |
| Width | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 359 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Type | Boy Short |
| Fabric | Nylon Spandex |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 329 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Height | 50 mm |
| Type | Brief |
| Fabric | Nylon Spandex |
| Width | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 269 / Piece Get Latest Price
| Type | Thong |
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL, XS |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Fabric | Modal Spandex |
| Type | Brief |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 269 / Piece Get Latest Price
| Brand | La Intimo |
| Size | S, M, L, XL |
| Fabric | Modal Spandex |
| Type | Thong |
| Weight | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 269 / Piece Get Latest Price
| Brand | La Intimo |
| Size | S, M, L, XL, XS |
| Fabric | Modal Spandex |
| Type | Thong |
| Weight | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polyester Spandex |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Drawstring |
| Type | Bikini |
| Width | 50 mm |
| Size | S, M, L, XL |
₹ 161 / Piece Get Latest Price
| Brand | BASIICS By La Intimo |
| Size | S, M, L, XL |
| Fabric | Cotton 95% + Spandex 5% |
| Type | Boy Short |
| Weight | 80 gm |
| Length | 130 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Fabric | Polyester Spandex |
| Width | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
| Type | Brief |
| Height | 50 mm |
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | Thong |
| Fabric | Cotton 95% + Spandex 5% |
| Brand | BASIICS By La Intimo |
| Weight Gm | 80 gm |
| Length | 130 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 698 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 698 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Brand | La Intimo |
| Size | S, M, L, XL, XS |
| Fabric | Modal Spandex |
| Type | Brief |
| Weight | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic |
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Cotton 95% + Spandex 5% |
| Brand | BASIICS By La Intimo |
| Size | S, M, L, XL |
| Type | High Leg |
| Weight | 80 gm |
| Length | 130 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
Yogesh Mital (Managing Director)
Elitestring Apparels Private Limited
Plot No-298, Phase-Iv, Sector-57,Kundli
Sonipat - 131028, Haryana, India