Pioneers in the industry, we offer magic flash thong, cotton comfy thong, thigh high laintimo thong, men underwear, fine mesh comfy thong and prime thong from India.
₹ 149 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Type | Brief |
| Fabric | Polyester 94% Spandex 6% |
| Brand | BASIICS By La Intimo |
| Weight | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticless |
₹ 436 / Piece Get Latest Price
| Type | Thongs |
| Fabric | Cotton 94% + Spandex 6% |
| Brand | La Intimo |
| Size | S, M, L, XL |
| Weight | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 329 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | Thong |
| Fabric | Cotton Modal Spandex |
| Brand | La Intimo |
| Weight Gm | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 399 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Spandex |
| Type | Briefs |
| Pattern | Plain |
| Colour | Blue |
| Occasion | Daily Wear |
| Multipack Set Of | 1 Piece |
| Wash Care | Machine wash |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 436 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | Thongs |
| Fabric | Nylon 90% + Spandex 10% |
| Brand | La Intimo |
| Weight Gm | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 150 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Type | Thong |
| Fabric | Cotton 94% Spandex 6% |
| Brand | BASIICS By La Intimo |
| Weight | 60 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 552 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | Thongs |
| Fabric | Nylon 90% + Spandex 10% |
| Brand | La Intimo |
| Weight Gm | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 504 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | Thongs |
| Fabric | Cotton 58% + Modal 37% + Spandex 5% |
| Brand | La Intimo |
| Weight Gm | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 898 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 898 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 898 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 598 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 598 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 598 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 598 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 598 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 548 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 548 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 548 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 298 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 298 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 298 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 298 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 298 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 298 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
Yogesh Mital (Managing Director)
Elitestring Apparels Private Limited
Plot No-298, Phase-Iv, Sector-57,Kundli
Sonipat - 131028, Haryana, India