58% Response rate
Our product range includes a wide range of checky chic boxers red & blue short.
₹ 180 / Piece Get Latest Price
| Color | Red & Blue |
| Size | S, M, L, XL |
| Brand | La Intimo |
| Fabric | 100% Cotton |
| Waistband | Elasticated |
| Weight | 120 gm |
| Lengths | 130 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Pattern | Check |
Yogesh Mital (Managing Director)
Elitestring Apparels Private Limited
Plot No-298, Phase-Iv, Sector-57,Kundli
Sonipat - 131028, Haryana, India
