Providing you the best range of beach mania bra and beach pop bra with effective & timely delivery.
₹ 1298 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Fabric | Modal Spandex |
| Weight | 100 gm |
| Seam Type | Seamed |
| Type | Bra |
| Top Closure | Elastic |
| Neck | Off-shoulder neckline |
| Type of Cup | Round |
| Strap Type | Non-Adjusted Straps |
| Bra Style | One Shoulder Bra |
| Wire | Wirefree |
| Padding | Medium Padding |
| Brand Name | La Intimo |
| Length | 200 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
Yogesh Mital (Managing Director)
Elitestring Apparels Private Limited
Plot No-298, Phase-Iv, Sector-57,Kundli
Sonipat - 131028, Haryana, India