Pioneers in the industry, we offer micro flex trunk short (bcstr03), body boost striped trunk short (bcstr01), sauve love laintimo trunk short (litr005), hunk punk laintimo trunk short (litr003), bold micro sport trunk short and la intimo body boost striped trunk from India.
₹ 210 / Piece Get Latest Price
| Type | Trunks |
| Fabric | Lycra Cotton |
| Pattern | Plain |
| Occasion | Daily Wear |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 210 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Cotton 94% Spandex 6% |
| Size | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Brand | BASIICS by La Intimo |
| Type | Trunk |
| Weight | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 419 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Cotton Modal Spandex |
| Size | S, M, L, XL |
| Brand | La Intimo |
| Type | Trunk |
| Weight | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 449 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polyester Spandex |
| Size | S, M, L, XL |
| Brand | La Intimo |
| Type | Trunk |
| Weight | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 210 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Fabric | Cotton 94% Spandex 6% |
| Brand | BASIICS by La Intimo |
| Type | Trunk |
| Weight | 80 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 498 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 498 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 498 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 498 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 498 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 498 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 398 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
Yogesh Mital (Managing Director)
Elitestring Apparels Private Limited
Plot No-298, Phase-Iv, Sector-57,Kundli
Sonipat - 131028, Haryana, India