Our product range includes a wide range of mesh pocket pouch underwear, jock galaxy underwear, backless sparkle pouch underwear, men underwear, oval ring g-string underwear and galaxy y g-string underwear.
₹ 199 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Spandex |
| Type | String Underwear |
| Pattern | Plain |
| Colour | Blue |
| Multipack Set Of | 1 Piece |
| Wash Care | Handwash |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 468 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Weight Gm | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Width | 100 mm |
| Waistband | Elasticated |
| Type | JockStrap |
| Fabric | Nylon 90% + Spandex 10% |
| Height | 50 mm |
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Length | 150 mm |
| Brand | La Intimo |
| Type | Cstring |
| Weight | 50 gm |
| Height | 50 mm |
| Fabric | Nylon 90% + Spandex 10% |
| Width | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
| Color | Blue, Black, Red, White, Yellow |
₹ 508 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polyester |
| Type | Briefs |
| Pattern | Plain |
| Colour | Multiple Colour |
| Occasion | Daily Wear |
| Multipack Set Of | 1 Piece |
| Wash Care | Machine wash |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 484 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | G-String |
| Brand | La Intimo |
| Fabric | Cotton 58% + Modal 37% + Spandex 5% |
| Weight Gm | 50 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 484 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | G-String |
| Brand | La Intimo |
| Fabric | Cotton 58% + Modal 37% + Spandex 5% |
| Weight Gm | 50 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 440 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | G-String |
| Brand | La Intimo |
| Weight Gm | 50 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 299 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | G-String |
| Brand | La Intimo |
| Fabric | Polyester 94% + Spandex 6% |
| Weight Gm | 50 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 399 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Type | G-String |
| Fabric | Nylon 90% + Spandex 10% |
| Color | Yellow, Red, Blue |
| Weight Gm | 50 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 399 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Polyester 94% + Spandex 6% |
| Type | G-String |
| Size | S, M, L, XL |
| Brand | La Intimo |
| Weight | 50 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
₹ 399 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Nylon 90% + Spandex 10% |
| Type | G-String |
| Size | S, M, L, XL |
| Brand | La Intimo |
| Weight | 50 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elasticated |
Yogesh Mital (Managing Director)
Elitestring Apparels Private Limited
Plot No-298, Phase-Iv, Sector-57,Kundli
Sonipat - 131028, Haryana, India