Our product range includes a wide range of racer jock underwear, front open jock underwear, nicefit thong v1, nicefit thong v2 and cotton comfy thong.
₹ 468 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Fabric | Cotton 94% + Spandex 6% |
| Brand | La Intimo |
| Type | JockStrap |
| Weight | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 399 / Piece Get Latest Price
| Size | S, M, L, XL |
| Fabric | Nylon 90% + Spandex 10% |
| Brand | La Intimo |
| Type | JockStrap |
| Weight | 100 gm |
| Length | 150 mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Waistband | Elastic Name Tape |
₹ 698 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 698 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 598 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 598 / Piece Get Latest Price
Minimum order quantity: 50 Piece
Yogesh Mital (Managing Director)
Elitestring Apparels Private Limited
Plot No-298, Phase-Iv, Sector-57,Kundli
Sonipat - 131028, Haryana, India